Zespół Szkół Samorządowych

w Średniej Wsi


 

Konkurs czytelniczy "W krainie baśni Andersena"

W roku szkolnym 2025/2026 odbył się szkolny konkurs czytelniczy "W krainie baśni Andersena". Składał się z trzech etapów:

I - Ilustracja do wybranej baśni Andersena.
II - Znajomość treści baśni.
III - Recytacja lub opowiadanie wybranego fragmentu baśni z wykorzystaniem rekwizytów.

Uczniowie, którzy wzięli udział w tym konkursie, wykonali piękne prace plastyczne, wykorzystując różne techniki. Wykazali się dużą znajomością treści baśni oraz pięknie recytowali lub opowiadali utwory Andersena z wykorzystaniem rekwizytów.

Maksymalną liczbę punktów i I miejsce otrzymali następujący uczniowie:
- Izolda Shaboldova - klasa I
- Lena Bereżańska - klasa II
- Andrzej Kafara - klasa II
- Anastazja Germańska - klasa III

- II miejsce zajęła Julia Kwiatkowska - uczennica klasy II.

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, które wręczył pan Dyrektor naszej szkoły. Gratulujemy!

FOTOGALERIA


© 2026    Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi 38 - 604 Hoczew
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości stron proszę kierować do: WEBMASTERA