Zespół Szkół Samorządowych
w Średniej Wsi
|
Konkurs czytelniczy "W krainie baśni Andersena" |
W roku szkolnym 2025/2026 odbył się szkolny konkurs czytelniczy "W krainie baśni Andersena". Składał się z trzech etapów:
I - Ilustracja do wybranej baśni Andersena.
II - Znajomość treści baśni.
III - Recytacja lub opowiadanie wybranego fragmentu baśni z wykorzystaniem rekwizytów.
Uczniowie, którzy wzięli udział w tym konkursie, wykonali piękne prace plastyczne, wykorzystując różne techniki. Wykazali się dużą znajomością treści baśni oraz pięknie recytowali lub opowiadali utwory Andersena z wykorzystaniem rekwizytów.
Maksymalną liczbę punktów i I miejsce otrzymali następujący uczniowie:
- Izolda Shaboldova - klasa I
- Lena Bereżańska - klasa II
- Andrzej Kafara - klasa II
- Anastazja Germańska - klasa III
- II miejsce zajęła Julia Kwiatkowska - uczennica klasy II.
Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, które wręczył pan Dyrektor naszej szkoły. Gratulujemy!
FOTOGALERIA
|
|
|
|
|
|